KONST / Litografier / Färglitografier 12771270
nr 1277 1270
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 6 st, 150-upplaga. Signerad, daterad 2001. Bladets mått: 30x21 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:54:06
100 kr
200 kr
250 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner